Ondra Suchý z TEMPISH Heartbeat inline ovládl úvodní závod Českého poháru v Napajedlích

06.06.2017

V sobotu 3.6. 2017 se v Napajedlích konal již tradiční půlmaratón, který byl i letos součástí Českého poháru. TEMPISH Heartbeat inline v tomto závodě reprezentovalo hned několik skvělých jezdců. V hlavní kategorii senioři to byl Ondra suchý, Martin Volek, Matěj Hloušek, Michal Kuczynski a v kategorii ženy Nikča Šimonidesová.

Závod byl jako každý rok dlouhý 19 okruhů, které dohromady dávaly 21km. Hned po úvodních kolech se na čele vytvořila skupinka čtyř závodníků, kteří pomalu začali ostatním ujíždět. V této skupince se na čele pohyboval i Ondra Suchý, který několikrát velmi razantně nastoupil a asi v 11 okruhu dokázal soupeře urvat. Zbytek závodu pak už jen zvyšoval svůj komfortní náskok, který s přehledem dotáhl až do cíle a dojel si tak pro cenné vítězství v úvodním závodu Českého poháru.
Skvěle jel taky junior Matěj Hloušek, který se pohyboval ve druhé skupince hned za Ondrou a po vyčerpávající jízdě bral v závěrečném spurtu celkové 7 místo mezi muži a stal se vítězem, v kategorii junioři. Nikča Šimonidesová, která poslední týdny ladila spíše své vzdělání a úspěšně získala titul Bc. se na trati trochu potrápila a po závěrečném spurtu získala mezi ženami třetí místo. S tímto, ale naše mladá závodnice určitě nebyla příliš spokojená a na dalších závodech už očekáváme vítězství. První závody v našich barvách absolvovali, také Martin Volek a Michal Kuczynski, kteří po moc pěkné jízdě dojeli v první dvacítce.
Za 14 dní nás čeká WIC v Ostravě, kde se představí kompletní složení našeho týmu a věříme, že urveme skvělá umístění!!