Salzburg ring GIC 2019

27.08.2019

Skvělé výsledky přiváží tým TEMPISH Heartbeat inline z nedělních závodů GIC ze Salzburgu. Celý tým zde absolvoval velmi náročný maraton, který se jede na závodním automobilovém okruhu měřícím 4,2km. Mezi ženami se na start závodu postavily Nikol Hlůšková, Nikol Šimonidesová a Alena Švrčková a holkám se v závodě dařilo skvěle.

V nabité konkurenci jely parádně Nikol Hlůšková a Nikol Šimonidesová, které dokázaly po celou dobu závodu držet první balík a do cíle dorazily v malém odstupu od vítězné Kathariny Rumpus na skvělém 5. a 6. místě. Zejména pro Nikču Šimonidesovou můžeme říct, že je to její prozatím nejlepší umístění na těchto velkých závodech. Alena Švrčková přijela do cíle na pěkném 11. místě a v kategorii masters obsadila 3. místo.

Mezi muži se nejvíce dařilo Ondrovi Suchému, který jako jediný dokázal akceptovat ostré nástupy vedoucí skupiny a s malým odstupem na vítězného Alexandra Bastidase z Venezuely dospurtoval pro 7. místo. V druhé skupině se pohyboval náš Martin Lábuz a po vydařené jízdě vybojoval skvělé 13. místo a ve své kategorii zvítězil. Kousek za ním přijeli do cíle Rosta Švrček na 15. místě a Martin Volek na 18. místě. Výsledky ze Salzburkgu jsou pro náš tým dobrou předzvěstí pro následující Mistrovství ČR v maratonu, který se koná tento víkend v Mostě.