Drużyna kobiet 1.SC TEMPISH Vitkovice w SUPERFINALE!

09.04.2018

Kolejny weekend zmagań i kolejne zwycięstwo drużyny kobiet 1.SC TEMPISH Vitkovice. Z jednej strony hattrick, seria eliminacji z obu oraz dwa gole po ukaraniu przeciwka. Tak wyglądały Derby Ekstraligi Kobiet między drużyną Vitkovic a FBC Ostrava . Wiele się wydarzyło w sobotnim meczu, jednak najbardziej decydująca była trzecia tercja, gdzie padło najwięcej bramek. Starcie z FCB Ostrava zakończył się wynikiem 8:2 dla drużyny Vitkovic. Kolejnego dnia Vitkovice mocno rozpoczęły pierwszą tercję zdobywając cztery bramki i nie pozwalając przeciwnikom na zdobycie ani jednej. Ostatecznie w niedzielnym półfinale drużyna powtórzyła alokację ośmiu bramek. Nie tracąc w półfinale ani jednego meczu, drużyna Vitkovic jest jako pierwsza w superfinale. FCB Ostrava zdobyła cztery punkty. Druzyna kobiet 1.SC TEMPISH Vitkovice po fali dobrych meczów może odpocząć i zregenerować siły przed SUPERFINAŁEM, który odbędzie się 21 kwietnia w godzinach 10:00 - 19:00 w Ostravar Arena w Ostravie