Kolejne zwycięstwo kobiet z drużyny 1.SC Tempish Vitkovice

14.02.2018

W 19 kolejce Czeskiej Ekstraligi Kobiet w Unihokeju, doszło do starcia pomiędzy FBS Olomouc - 1.SC Tempish Vitkovice. Drużyna z Vitkovic podtrzymała zwycięską passę powiększając ją do 10 zwycięstw z rzędu. W ostatniej kolejce, drużyna wygrała na wyjedzie z drużyną z Ołomuńca 9-4.
Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 0-2 dla drużyny z Vitkovic. W drugiej tercji drużyna gości nie zwalniała tempa i podwyższyła prowadzenie do wyniku 1-5. Jedną z bramek strzeliła Polka, reprezentująca drużynę z Vitkovic - Justyna Krzywak. Trzecia tercja była już bardziej wyrówna, ale zwycięsko skończyła się dla drużyny gości, wynikiem 3-4. W tej tercji jedną z bramek i asystę dorzuciła Justyna Krzywak. Dzięki temu została wybrana najlepszą zawodniczką meczu w drużynie 1.SC Tempish Vitkovice. Vitkovice po 19 kolejkach w Czeskiej Ekstralidze Kobiet zajmują 2 miejsce, tracąc 3 punkty do lidera którym w dalszym ciągu jest drużyna z Jižní Město, mimo wyraźnej porażki w ostatniej kolejce z drużyną z Ostravy 17-5.