Starcie 1.SC Tempish Vitkovice z drużyną z Chodova

15.02.2018

W 23 kolejce Tipsport Superliga Dryżyna 1.SC Tempish Vitkovice podejmowała lidera z Chodova i poniosła wyraźną porażkę 4-10. Przez dwie pierwsze tercje wyraźną przewagę w meczu uzyskała drużyna z Chodova wygrywając je 6-0. W trzeciej tercji drużyna z Vitkovic znalazła sposób na dobrze broniącego bramkarza drużyny gości, którego zdołali pokonać czterokrotnie, ale na niewiele się to zdało, gdyż sami również stracili 4 bramki.
Na gwiazdę spotkania wykreował się bramkarz z Chodova Jan Barak, który obronił 43 strzały i bronił z skutecznością 91,49%. Został on wybrany najlepszym zawodnikiem meczu w swoje drużynie. Zawodnikiem meczu w drużynie gospodarzy został Martin Nehera.
Drużyna z Vitkovice zajmuje 3 miejsce w Tipsport Superliga i traci 4 punkty do drużyny z Chodova.