1.SC TEMPISH Vítkovice - Kolejny krok w kierunku finału!

13.03.2018

W weekend ponad 250 fanów przybyło do Centrum Sportowego Dubina w Ostrawie, by doświadczyć emocji podczas ćwierćfinału. Drużyna kobiet 1. SC TEMPISH Vítkovice prowadzi w dwóch pierwszych meczach z drużyną Bohemians.

Pierwsza tercja sobotniego meczu wskazała co wydarzy się w weekend. Drużyna Bohemians koncertowała się wyłącznie na obronie i próbowała walczyć z rywalami. Po dwóch tercjach drużyna Vitkovic prowadziła 4:0. A gra ostatecznie zakończyła się wynikiem 7:0 po trzech punktach zdobytych przez Justynę Krzywak.

W niedziele drużyna Vítkovic przystąpiła do drugiego ataku na obronę Bohemians. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:1, następnie Vítkovice odniosły sukces po kilka ładnych kombinacjach zakończonych siedmioma strzałami. Po wymianie jeszcze kilku interesujących akcji ze strony obu drużyn mecz 1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians zakończył się wynikiem 9:1.

Vítkovice wyruszą w tym tygodniu do Pragi z przewagą 2-0. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!